Prvá Venture Capital & Private Equity konferencia v SR

Autor JF máj 2017 -

Investičný guru Karol Gogolák, pionier blockchainu Matej Michalko, ex-SkyEurope Christian Mandl a ďalší investično-startupoví mágovia vystúpili na slovenskom vydaní renomovanej konferencie.

Po niekoľkých úspešných konferenciách vo viacerých mestách Európy prišla 0100 Conferences aj do Bratislavy. Prvá konferencia na tému Venture Capital (VC) a Private Equity (PE) v Bratislave sa uskutočnila 15. júna 2017. Medzi asi 200 účastníkmi boli najmä senior manažéri, anjelskí investori, VC a PE fondy, rodinné investičné subjekty, a rôzni „limited“ partneri.

Ako to vidia top hráči

Zárukou relevantných, aktuálnych a exkluzívnych informácií o trendoch v investovaní na Slovensku aj v okolitých krajinách bolo silné zastúpenie kľúčových hráčov v oblasti VC a PE, ktorí sa ako spíkri podelili o svoje skúsenosti. Program s 8 panelmi bol venovaný témam ako Venture Capital na Slovensku, LPs v strednej Európe, Private equity na Slovensku či Deal sourcing. Pridanou hodnotou konferencie tohto druhu je možnosť osobne sa stretnúť s najvýraznejšími limited partnermi, zástupcami VC a PE firiem a poskytovateľov služieb, ktorí dokážu posunúť investovanie dopredu.

Medzi viac ako 30 spíkrami vystupujúcimi na konferencii boli napr. Andrej Petrus z asociácie SLOVCA, Patric Gresko z European Investment Fund v Luxemburgu, Dan Lupu, partner z Earlybird, medzinárodný investičný poradca Marian Bocek, VC/PE investor Jiří Beneš, Martin Rajčan, zakladateľ investičnej firmy Tenet, László Czirjak zo spoločnosti iEurope Capital a ďalší. Viac informácií môžete získať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

success 2029803 640

O 0100 Conferences

0100 Conferences je popredným organizátorom Private Equity & Venture Capital konferencií určených hráčom z rôznych regiónov s globálnym významom. Každá konferencia hostí viac ako 200 senior účastníkov akými sú general partneri, private equity/venture capital fondy, rovnako ako limited partnerov – family offices, top investorov, business angels, penzijné fondy a poisťovne a korporácie.

JF

logo conferences color

Partneri

egoodwillmarketingovowustenrotSOPK