Štýl

Ak sa musíte počas horúcich letných dní pohybovať mimo klimatizovaných priestorov vo formálnom biznisovom oblečení, nemusí to byť úplné martýrium.

Krakov namiesto Paríža, Tatry namiesto Álp a Pyrenejí – tam môžete v tomto roku uvidieť pretekať Petra Sagana. Všetko tak blízko – a to predsa vôbec nie je zlé!

Jej okrúhle jubileum môže byť pre niekoho až neuveriteľné. Pozerá sa radšej dopredu, ale v rozhovore spomína na míľniky a ľudí vo svojej kariére.

Konzultant a motivátor Vladimír Synek; bývalý šéf Microsoftu v Európe Jan Mühlfeit – dnes pomáhajú ľuďom lepšie sa zorientovať vo vlastnom živote a kariére.

Chystáte sa do Prahy a už dobre poznáte jej kamenné pamiatky? Spoznajte niečo nové – miesta, o ktorých ste možno nepočuli, ale dnes sú „in“.

Krása! Toto vás musí napadnúť, keď prejdete bránou Adršpašsko-teplických skál. Sú najväčším a najdivokejším skalnatým „mestom“ v strednej Európe.

Jeden z tohtoročných kinohitov, film o veľkej opici menom Kong, natáčali na ostrove Kauai. Ten je zahrnutý aj v ponuke cestovných kancelárií.

...či proti čomu to bolo vlastne určené; v každom prípade, na trh vpadla neočakávaná nová hračka, ktorú vrelo uvítala mládež aj e-shopy.

Veľké úsilie reštauratérov podporené gurmánskou verejnosťou prinieslo ovocie: táto špecialita sa vrátila na jedálne lístky stravovacích podnikov.

Desiatky rokov žije a tvorí v Bratislave, no jej láskou a inšpiráciou ostáva aj príroda a krivky oravských vrchov.

Strana 1 z 5